#

Haber

‘Tövbe haşa fuhuş haram komutanım’ dedi dükkandan bakın ne çıktı!

ANTALYA’nın Manavgat ilçesinde dükkanın arka bölümünde fuhuş yatırdığı iddia edilen yere jandarma baskın düzenledi. Dükkan sahibinin baskın sırasında fuhuş yapanlara söylediği söz ise jandarmayı bile çok etti.

ANTALYA’nın Manavgat ilçesinde Özbekistan uyruklu kadınların çeşitli vaatlerle Türkiye’ye getirilip, onlara fuhuş yaptırıldığı ihbarı üzerine jandarma harekete geçti.

Yapılan araştırmada, M.G. ve Ahmet V. ile Özbekistanlı kadınlar Gülnora E. ve F. A.’nın, kadınları turizm sektörü ve bakıcılık gibi çeşitli işlerde çalıştırma vaadiyle Türkiye’ye getirdiği, borçlandırıp senet imzalattığı, pasaportlarına el koyup zorla fuhuş yaptırdıkları belirlendi.

BERBER DÜKKANINDA PEMBE ODA..Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan alınan arama kararının ardından Ahmet V.’ye ait berber dükkanına baskın düzenlendi. Sadece 2 koltuk bulunan berber dükkanının arka tarafında banyo ve tuvaleti olan pembe ışıklı bir oda olduğu belirlendi.

Baskın sırasında Özbekistanlı M.T. ile adı açıklanmayan bir kişi fuhuş yaparken suçüstü yakalandı.

BERBERDEN ŞOK İFADE
Gözaltına alınan berber Ahmet V., jandarma ekiplerinin, “Burada fuhuş mu yapılıyor?” sorusuna, “Tövbe haşa, fuhuş haram komutanım” karşılığını verdi. Ahmet V., özel odada fuhuş yaparken suçüstü yakalanan 2 kişiye de, “Siz kimsiniz? Benim dükkanımda ne arıyorsunuz, ne zaman oraya girdiniz” dedi.

ÖNCE TIRAŞ SONRA FUHUŞ
Berber Ahmet V.’nin dükkana tıraş olmaya gelen müşterilere şifreli sözcüklerle fuhuş yapmak isteyip istemediğini sorduğu, olumlu yanıt aldığı kişilere, saç ve sakal tıraşı yaptırdıktan sonra arka tarafta hazırladığı odada Özbekistan’dan gelen kadınlarla para karşılığı fuhuş yaptırdığı belirlendi.