Gündem
Off-road şenliği nefes kesti
Kartepe’de düzenlenen Off-Road ve Doğa Şenliği aksiyon dolu görüntülere sahne oldu.
![](https://www.linehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/7450-3.jpg)
Kartepe Belediyesi’nin desteklediği, Kartepe Off-Road Doğa Spor Kulübü iş birliğinde düzenlenen Off-Road ve Doğa Şenliği Maşukiye’de gerçekleştirildi. 2 gün süren şenlikler birbirinden heyecanlı gösterilerle izleyenlere aksiyon dolu anlar yaşattı.
Şenliğin startını Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman verdi. Kocaman, “Zorlu parkurlarda adrenalin yüklü kıyasıya bir mücadele. Off-Road ve Doğa Şenliği tüm heyecanıyla Kartepe’de yaşanıyor. Tüm yarışmacılarımıza başarılar diliyorum” dedi.
Kartepe Off-Road ve Doğa Şenliği’nde S-1, S-2, S-3, S-4 kategorilerinde mücadele edildi. Dereceye girenlere ödülleri törenle verildi.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir Giriş