Spor
Sezonun ilk maçından galibiyetle ayrıldılar
Çayırova Belediyesi’nin U14 Basketbol Takımı, bu sezon mücadele edeceği grupta ilk müsabakasını kazandı.
![](https://www.linehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/450-20.jpg)
Antrenör Hünkar Demirtola öncülüğünde sezonun ilk maçına İzmit Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda İzmit Yıldırım SK ile oynayan Çayırova Belediyesi U14 Basketbol Takımı, baştan sona üstün götürdüğü karşılaşmadan 83-15 galip ayrıldı. İlçedeki gençlerin fiziksel ve zihinsel gelişimi için tüm imkanları seferber eden Çayırova Belediyesi, gelecek yıllarda A takım seviyesinde mücadele edecek yetenekli sporcuları yetiştirmeyi hedefliyor.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir Giriş