#

Magazin

O bebek yıllar sonra ortaya çıktı

Michael Jackson, o yıllarda henüz bebek olan oğlu Blanket Jackson’ı 2005’te Berlin’deki bir otel odasının balkonundan sarkıtması yürekli ağza getirmiş, pop yıldızının bu davranışı uzun süre eleştirilmişti. O bebek artık 21 yaşında bir genç. Blanket’in son görünümü, rapçi Omer Bhatti’nin sosyal medya hesabındaki paylaşımıyla gözler önüne serildi.

O bebek yıllar sonra ortaya çıktı

Dünya starı Michael Jackson’ın ölümünün üzerinden 15 yıl geçen, müzik ikonu olarak gösterilen  Jackson’ın; Prince, Paris ve Blankett adında üç çocuğu bulunuyor.

Michael Jackson’ın çocukları, babaları vefat etmeden önce çok fazla sosyal hayatta görünmezdi. Çok nadiren göründüklerinde ise yüzleri hep maskeli olurdu.Üç kardeş, babalarının 25 Haziran 2009’da ölmesinden sonra bir daha gizli bir hayat sürmedi. Daha doğrusu ikisi gizli bir hayat sürmedi.26 yaşındaki Prince ile 25 yaşındaki Paris, zaten artık herkesin tanıdığı ünlü kişiler. Blankett Jackson ise kardeşleri kadar göz önünde yaşamayı tercih etmedi.Şu an 21 yaşında olan Blankett Jackson, yıllar sonra bir sosyal paylaşımıyla ortaya çıktı.

Blankett Jackson’ın dış görünümü bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından babası Michael Jackson’a benzetildi. Blankett Jackson için çok sayıda “Aynı babası gibi…” şeklinde yorum yapıldı.