#

Türkiye

Kazada yaralanan motosikletli kurye, müşterisini aradı, siparişi teslim etti!

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde bir kebap salonunda çalışan motosikletli kurye, aldığı siparişleri teslim etmeye giderken otomobil ile çarpışarak kaza yaptı. Kazada yaralanan motosikletli kurye, kaza yerine çağırdığı müşterisine yaralı haldeyken siparişlerini teslim etti.

Kaza, Cemalpaşa Mahallesi Sumbas yolu üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bir kebap salonunda çalışan Taner Bozan aldığı siparişleri motosikletiyle götürürken Sumbas yolu üzerinde 80 KB 722 plakalı otomobil ile çarpıştı.

YARALI HALİYLE SİPARİŞ DERDİNE DÜŞTÜ

Kaza sonrası motosikletten fırlayıp asfalt zemine düşen kurye Taner Bozan yaralandı. Çevredekilerin ilk müdahaleyi yaptığı Bozan için olay yerine ambulans çağrıldı. Yerde yaralı şekilde yatan kurye ise aldığı siparişleri teslim etmenin derdine düşmüştü. Taner Bozan, yaralı haliyle kaza yerine müşterisini çağırdı.

SİPARİŞİ TESLİM ETTİ, PARASINI ALDI

Siparişlerini müşterisine teslim eden ve parasını alan Taner Bozan’ın bu durumu ise kameralara yansıdı. Daha sonra ambulans ile hastaneye kaldırılan Bozan tedavi altına alındı. Yaralı motosikletli kuryenin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.