#

Bursa

CHP Yenişehir’de çalışmalarını hızlandırdı

CHP Yenişehir İlçe Başkanlığı ilçe halkının istek ve beklentilerini yerine getirmek için çalışmalarını hızlandırdı.

Cumhuriyet Halk Partisi Yenişehir Belediyesi meclis üyesi Yalçın Ede, halkımızın istek ve beklentilerini yerine getirmek için gece gündüz çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın dedi.

CHP Yenişehir meclis üyesi Yalçın Ede, “31 Mart 2024 tarihinde ülkemiz genelinde yapılan yerel seçimlerde partimiz halkımızın takdiri ile 1.parti çıkarak omuzlarına onurlu bir yük almıştır. Bu yük bizim için bir şereftir. Bizlere inanan halkımızın istek ve beklentilerini yerine getirmek için yerelde bizlere duyulan güven tescillenmiştir. Bizlerinde ilçemizde bu sorumluluk bilinciyle gece gündüz çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Genel başkanımız Özgür Özel ve İl Başkanımız Nihat Yeşiltaş’ın talimatları Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Bozbey’in destekleri ile artık Bursa’da olduğu gibi Yenişehir’de de gülümseme vakti gelmiştir” diye konuştu.

Ede, “İlçe Başkanımız Deniz Dörtkardeş başkanlığında meclis üyelerimiz, parti yönetimiz ile birlikte birlik beraberlik içinde tek hedefimiz var. Oda Yenişehir’i hak ettiği hizmetlerle tanıştırmaktır. Bu kapsamda ilçemiz ve halkımızın menfaatleri kapsamında ortak akılla çalışmalarımız devam edecektir” dedi.