#

Bursa

“Bursaspor’un SSK ve vergi borcu problemi yoktur”

Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Günay Line TV mikrofonlarına özel açıklamalarda bulundu.

"Bursaspor'un SSK ve vergi borcu problemi yoktur"

“SSK ve vergi borcu üzerinden sıkıntı yaratmak istiyorlar”

Bursaspor’un SSK ve vergi dairesiyle bir problemi yok. Hiçbir yasal yaptırımları yok. İzinlerimizi de aldık. Sıkıntımız yok ama sıkıntı yaratılmak istenen bir ortam var. Yaptığımız işlerde Bursaspor’un neyi varsa hepsini yerine getirdik. Futbolcularında maaşlarını ödüyoruz, vergi taksitlerini yatırıyoruz. Bursaspor adına ödenmesi gereken ne varsa onları da ödüyoruz. Gecikme olabilir orda büyük bir problem yok. Esas problem vergi dairesinde. Eğer onu yatırmazsak o zaman bir problem doğar çünkü rakamı yüksek. Konuşulduğu gibi problemlerimiz yok.

“Karacabey Belediyespor Yönetim Kurulu ile tartıştım”

Karacabey’de bizi kenara bir yere oturtarak aslında Bursaspor’a hakaret etmişlerdir. O yapılan planlı bir durumdu. Ona rağmen oturdum. Devre arasında bu durumu görüşmek üzere stadyumda bulunan lokale gittim. Orada bir tartışma yaşandı. Yaptığınız terbiyesizliktir, ayıptır dedim. Bu yüzden kızdım çıktım. Ya kavga edecektim, yada oradan ayrılacaktım. Karacabey yönetim kuruluna tekrar söylüyorum. Bana yapmadılar o hakareti. Bursaspor camiasına yaptılar. Taraftarlar protesto edebilir. Stadyumdan gitme sebebimin protestolarla hiçbir alakası yok. Ayrılış sebebim Karacabey Belediyespor Başkanı ve yöneticilerin yaptıkları yanlış yüzündendir.

“Bursaspor maç biletleri 2 paket sigara fiyatında”

Bursaspor Kulübünün kombine bileti 2 bin lira. İnegölspor’un 5 bin. Tüm sezona böldüğümüzde ortalama 100 TL’ye geliyor. Bursaspor’un 1 liraya bile ihtiyacı var. Bursaspor kulübüne destek olunması lazım. Bu para bana değil kulübe gidiyor. Bir tek geliri stadyum kalmış Bursaspor’un. Bursaspor peki nasıl ayakta kalacak? Hani Bursasporluyduk? Hani canımızı veriyorduk? 2 paket sigara mı çok geldi Bursaspor’u desteklemek için?

“Tüm Bursa’nın desteklediği bir tüzük olsun”

Medyasıyla, hukukçusuyla, kongre üyeleriyle, gidelim bu tüzüğü hep beraber yapalım. 2- 3 kişiyle değil, kapalı kapılar ardında değil. Bursa’nın herkesin gözünün önünde bir tüzük yapılsın. Bleki bu tüzükle yeniden eski günlere dönebiliriz