Bursa
Bursaspor Kulübü’nden Mustafa Bozbey mesajı
Bursaspor Kulübü, yeni seçilen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i resmi siteden tebrik etti. Osmangazi, Nilüfer ve Yıldırım belediye başkanları da es geçilmedi.
![](https://www.linehaber.com.tr/wp-content/uploads/2024/04/854636.jpg)
Bursaspor Kulübü’nden yapılan açıklama şu şekilde: “31 Mart tarihinde yapılan Mahalli İdareler Genel Seçiminde Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen kulübümüzün Divan Kurulu üyesi Mustafa Bozbey’i tebrik ediyor, yeni görevinde başarılar diliyoruz. Bu vesileyle birlikte Merkez ilçelerimizde seçilen; Osmangazi Belediye Başkanımız Erkan Aydın’a, Yıldırım Belediye Başkanımız Oktay Yılmaz’a ve Nilüfer Belediye Başkanımız Şadi Özdemir’e yeni görevlerinde başarılar diliyoruz.”
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir Giriş