Spor
Bilardocular Türkiye şampiyonasına hazır
3 Bant Erkekler 2. etap Türkiye Bilardo Şampiyonası müsabakaları öncesi Düzceli bilardocular için hazırlık turnuvası düzenlendi.
![](https://www.linehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/unnamed-file-12.jpg)
Türkiye Bilardo Federasyonunun düzenlediği 3 Bant Erkekler 2. Etap Türkiye Şampiyonası müsabakaları 02-20 Ekim 2023 tarihleri arasında Türkiye Bilardo Federasyonu Bilardo Tesisi Gölbaşı/Ankara’da yapılacak. Düzce’den 16 sporcu ilimizi şampiyonada temsil edecek.
Türkiye Şampiyonası öncesi Zirve Bilardo Spor Salonu’nda düzenlenen 3 Bant Bilardo Turnuvasına 36 sporcu katıldı. Yapılan müsabakaların ardından Baha Alptekin birinci, Cumali Kurt ikinci, Özkan Kocabıyık ve İbrahim Ardıç üçüncü oldu.
Türkiye Şampiyonası öncesi Zirve Bilardo Spor Salonu’nda düzenlenen 3 Bant Bilardo Turnuvasına 36 sporcu katıldı. Yapılan müsabakaların ardından Baha Alptekin birinci, Cumali Kurt ikinci, Özkan Kocabıyık ve İbrahim Ardıç üçüncü oldu.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir Giriş