#

Spor

Bakan Osman Aşkın Bak’tan Para Tekvandocular için tebrik mesajı

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Hollanda’da devam eden Avrupa Paralimpik Şampiyonası’nda para tekvandoda altın madalya kazanan Gamze Gürdal, Mahmut Bozteke ile gümüş madalya elde eden Lütfiye Özdağ, Fatih Çelik ve bronz madalyanın sahibi olan Seçil Er için tebrik mesajı yayımladı.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Hollanda’da devam eden Avrupa Paralimpik Şampiyonası’nda para tekvandoda altın madalya kazanan Gamze Gürdal, Mahmut Bozteke ile gümüş madalya elde eden Lütfiye Özdağ, Fatih Çelik ve bronz madalyanın sahibi olan Seçil Er’i yayımladığı mesajla kutladı.

Bakan Dr. Osman Aşkın Bak, tebrik mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Hollanda’da düzenlenen Avrupa Paralimpik Şampiyonası’nda para tekvando branşında altın madalya kazanan Gamze Gürdal, Mahmut Bozteke ile gümüş madalya elde eden Lütfiye Özdağ, Fatih Çelik ve bronz madalyanın sahibi olan Seçil Er’i kutluyorum. Milli sporcularımızın kazandığı madalyalarda emeği geçenlere teşekkür ediyor, devam eden Avrupa Paralimpik Şampiyonası’nda müsabakalara çıkacak tüm sporcularımıza başarılar diliyorum.”